Co Ci powie twoja stopa?

Zwykle przyszłość przepowiada się z dłoni, kart, fusów i kryształowych kul. Ale stopy także mogą być przewodnikiem po sekretach twojej duszy i twojego ciała. Miłej zabawy!

Co Ci powie twoja stopa?

Jak czytać z wyglądu stóp

● Palce stóp są skierowane w stronę palucha – zbyt dużo myślisz o przeszłości, wspominasz. To niepotrzebnie hamuje twój rozwój.

● Palce stóp są skierowane w stronę małego palca – nadmiernie skupiasz się na przyszłości. W ferworze planów i marzeń nie zapominaj o tym, co dzieje się tu i teraz!

● Palce są zakrzywione pod spód, jak szpony – masz ugodową naturę, starasz się wszystkim dogodzić. Jesteś świetna jako negocjator, ale czasami warto dogodzić tylko sobie, na przekór innym ludziom.

● Palce są powyginane w stawach w różnych kierunkach – brak ci pewności siebie. Lubisz szukać u innych poparcia. Czas uwierzyć w siebie i we własne możliwości.

● Podłużne wyżłobienia na powierzchni paznokci – zaburzenie energii, za którą odpowiada dany palec. Gdy chodzi np. o serdeczny palec lewej nogi, to znaczy, że blokujesz w sobie miłość. Zastanów się dlaczego. Spróbuj wyzwolić zamkniętą energię.

● Poprzeczne wyżłobienia na powierzchni paznokci – emocjonalna niestabilność w danej dziedzinie. Gdy chodzi np. o duży palec prawej nogi, interpretacja jest taka: skaczesz od ekscytacji do desperacji, jak na bungee. Wypośrodkuj i się zatrzymaj!

● Palce są wciśnięte pod swoich większych sąsiadów – masz mało wiaryw siebie. Czujesz ogromną presję, by wciąż się kontrolować. Odpuść. Zaufaj. Może stanie się coś dobrego?

● Często boli cię paluch – nie tylko źle dobrane obuwie bywa przyczyną takich dolegliwości. Być może tkwią w tobie złe wspomnienia z przeszłości. Przepracuj problem, a ból po jakimś czasie prawdopodobnie zniknie.

● Paluch odstaje od swoich sąsiadów – jesteś skryta, lubisz wszystko dwa razy przemyśleć. Potrzebujesz czasu, zanim odkryjesz swoje głęboko skrywane pragnienia.

● Drugi palec jest długi (dorównuje dużemu) – o takich osobach mówi się: człowiek z wizją. Najważniejsze jest to, że ty potrafisz zarazić do swoich idei wszystkich naokoło!

● Wysoko wysklepione stopy – jesteś typem myśliciela, osobą samodzielną i niezależną. Ale i marzycielką... Lubisz snuć plany, które nie zawsze realizujesz. Potrzeba ci wytrwałości.

● Nisko wysklepione, płaskie stopy – twardo stąpasz po ziemi, myślisz logicznie, racjonalnie. Od czasu do czasu dodaj sobie skrzydeł i spróbuj kierować się w życiu także fantazją, realizować marzenia!

● Obrzmiałe stopy – na tym, co dzieje się wokół ciebie teraz, ciążą trudne sytuacje z przeszłości. Zbyt dużo emocji dusisz w sobie. Powinnaś nauczyć się je okazywać, także te negatywne: złość, smutek, strach, żal.


Dodał(a): Aleksandra Rostkowska , Piątek 23.09.2011 (aktualizacja: 2011-09-23)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
passionfruit
Czyli jstem człowiekiem z wizją
Dodano: 2011-10-07 07:03:00 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×