Czy kawa wpływa na rozmiar biustu?

Fanki kawy mogą się zaniepokoić.


wpływ kawy na biust.jpg


Naukowcy ze szwedzkiego Uniwersytetu w Lund zapewniają, że duża ilość kofeiny może mieć znaczący wpływ na rozmiar biustu, a dokładnie na jego zmniejszenie!

W badaniu opublikowanym w British Journal of Cancer zbadano 300 kobiet, które najpierw wypełniały kwestionariusze na temat tego, ile filiżanek kawy piją każdego dnia, a potem mierzyły swoje piersi.

Okazało się, że spożywanie 3 filiżanek wystarczy, aby piersi zmniejszyły się średnio o 17% (w porównaniu do kobiet, które piły mniejszą ilość tego napoju). Co ważne, każda kolejna filiżanka jeszcze mocniej wpływa na zmniejszenie biustu.

Zobaczcie także: Kto i jak często patrzy na Twój biust?

Badacze twierdzą, że takie działanie kawy ma związek z tym, że ta wpływa na żeński hormon płciowy - estrogen.

Kobiety nie muszą się martwić o to, że ich piersi zredukują się do zera w jedną noc. Będą one coraz mniejsze, ale nie znikną tak po prostu - uspokaja Jernstrom, ale jednocześnie zaznacza, że spożywanie dużych ilości kofeiny nie pozostanie bez wpływu na biust i z czasem na pewno odbije się na rozmiarze miseczki.

Zobaczcie także: Jak dobrać odpowiedni biustonosz?

Co ważne, naukowcy ustalili, że na redukcję biustu bardziej są narażone kobiety, które mają duże piersi, niż te o małym biuście.

Z drugiej strony badania pokazują, że kofeina zmniejsza ryzyko zachorowania na raka.Zobaczcie także:Źródło: Telegraph
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Anka P. , Sobota 20.02.2016 (aktualizacja: 2016-02-19)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Sralis - mazgaliś:-P
Dodano: 2018-04-04 00:58:19 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×