Czy polskie gwiazdy odmawiają sobie słodyczy?

Często zazdrościmy gwiazdom ich figury. Czy aby pięknie się prezentować, odmawiają sobie słodyczy?

Czy polskie gwiazdy są łasuchami?

Nie ma co ukrywać, że wiele kobiet marzy o nienagannej figurze. Zwłaszcza latem widzimy swoje mankamenty, których próbujemy się pozbyć za wszelką cenę - szczególnie przed wyjściem na plażę, jednak nie zawsze jest to łatwe.

Zapewne wiele z was przechodziło przez mordercze diety, w których nie było miejsca np. na słodycze i z zazdrością patrzyło na piękne ciała polskich gwiazd. Ania Wendzikowska olśniewa szczupłą sylwetką niedługo po urodzeniu dziecka, a Joanna Krupa, jak to modelka, zawsze prezentuje się idealnie. Edyta Herbuś także bez krępacji odkrywa swój brzuch.

Czy jednak te gwiazdy nie mają problemów z utrzymaniem prawidłowej wagi? Czy nie muszą staczać ze sobą wewnętrznej walki przed sięgnięciem po słodycze? I czy oczywiście w ogóle lubią jeść łakocie?

Zobaczcie także: Dwie tabliczki czekolady dziennie to samo zdrowie? Oto wyniki badań

Na te pytania odpowiedziały agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Sprawdźcie:

Źródło: MilionKobiet.pl/ Newseria Lifestyle
Foto: KAPiF

Newseria Lifestyle CMYK-01.jpg


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 01.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Anonim
Najlepsza wypowiedź Ani Wędzikowskiej. Po prostu. Jestem od niej o 2 rozmiary większa, ale proporcjonalna i również uważam, że nie należy dać się zwariować jakimś medialnym wzorcom piękna. Nie stosuję diet, ale staram się zwracać uwagę na to, co kupuję, co przetwarzam na jedzenie (nie korzystam z "proszków") i co sprawia, że jest mi lekko na żołądku. Tak jak Joanna Krupa, staram się nie kupować na co dzień słodyczy, co nie oznacza, że nie mam dni, kiedy ich potrzebuję. Umiar i rozsądek - to główna zasada w nałogu cukrowym.
Dodano: 2015-07-02 07:46:09 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×