Dieta 3 godzin - dlaczego warto ją wprowadzić?

Ta dieta to hit gwiazd, ale w przeciwieństwie do wielu dziwnych hollywoodzkich wymysłów - jest zdrowa!

3h diet.jpg

Dieta 3 godzin to nie kolejny wymysł ludzi zwariowanych na punkcie szczupłej sylwetki i dążących do jej utrzymania za wszelką cenę. Nie jest to też jedna z karkołomnych diet wymyślonych w Hollywood. Ten program żywieniowy to przede wszystkim zdrowy sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. O co w nim chodzi?


Dieta 3 godzin - historia

Ten sposób żywienia opracował mężczyzna, który całe życie zmagał się z otyłością i próbował różnych diet, jednak żadna nie działała. Dziś Jorge Cruise, bo o nim mowa, jest wysportowanym, spełnionym człowiekiem, który pomaga innym zrzucić wagę. Co wymyślił Cruise? Okazuje się, że najskuteczniejsze są najprostsze rozwiązania.

Cruise postanowił wsłuchać się we własny organizm i opracować pory posiłków, w których powinien jeść. Jak się okazało z jego obserwacji, organizm potrzebował pożywienia średnio co trzy godziny i, gdy jadł w takim odstępie czasu, Jorge nie musiał pochłaniać wielkiej ilości pokarmu, by czuć się najedzonym. W ten sposób powstała dieta 3 godzin. 


Dieta 3 godzin - zasady 

Zgodnie z wynikami tych obserwacji, aby stracić na wadze powinniśmy jeść niewielkie posiłki co trzy godziny, w międzyczasie nic nie podjadać, a jedynie pić niegazowaną wodę mineralną. Ostatni posiłek możemy zjeść natomiast najpóźniej 3 godziny przed pójściem spać. Dzięki tym zabiegom, jedzenie, jakie spożywamy ma być w pełni trawione, a my nie chodzimy głodni i... tracimy na wadze. Kluczowym elementem diety jest także codzienne spożywanie śniadania do godziny od wstania z łóżka oraz uprawianie jakiejkolwiek formy aktywności fizycznej, jak chociażby spacer, czy nawet zamiana windy na schody. Warto wspomnieć, że zasady diety w dużej mierze pokrywają się z ogólnymi zasadami zdrowego żywienia i można się do nich stosować praktycznie bez ograniczeń czasowych.

Dieta 3 godzin - zakazy

Podczas stosowania tej diety nie ma zbyt wielu zakazów. Według Cruise'a można jeść wszystko, tylko z umiarem i, oczywiście, zachowując odstęp 3 godzin między posiłkami. Aby jednak dieta była skuteczniejsza, warto ograniczyć spożywanie alkoholu oraz wypijać około 2 litrów wody dziennie. 

Najsławniejszą zwolenniczką diety od początku jej powstania była Angelina Jolie. Dziś ten program żywieniowy znany jest na całym świecie. 

Zobacz też:  

zdjęcie: Thinkstock 


Dodał(a): Natalia Fijał , Piątek 06.05.2016 (aktualizacja: 2016-05-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (7)

Awatar
karolina5265
W diecie warto pamiętać o czymś takim, jak olej konopny https://konopteka.pl/kategoria/olej-z-konopi ponieważ zawiera bardzo dobre składniki, które dobrze wpływają na nasz organizm.
Dodano: 2018-06-14 04:01:19 Zgłoś nadużycie
Kasandra31
Osobiście uważam, że do tego typu diet musimy podchodzić bardzo ostrożnie. Przy czym na pewno warto wybrać regularne odżywianie, sięgając po takie produkty jak http://www.guiltfree.pl/pl/354-produkty-wysokobialkowe , a do tego nie możemy zaniedbywać regularniej aktywności fizycznej. Tylko dzięki temu bowiem uzyskamy wymarzona sylwetkę.
Dodano: 2017-01-24 07:20:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
Spadajcie z tymi reklamami mango czy diet biczy.
Co do art. - znam kobietę która w ten sposób schudła 18 kg w ciągu roku.
Tylko jak tu trzymać sie tego jak do meczu to piwko i chipsy.....:) A euro dopiero się zaczyna.....
Dodano: 2016-06-11 06:50:21 Zgłoś nadużycie
Anonim
Zbędnych kilogramów pozbyłam się w prosty sposób. Miesiąc bez mięsa i fast foodu, a za to z duża ilością warzyw. Do tego, żeby było szybciej (ale przy okazji bezpiecznie) spalacz tłuszczu African Mango (więcej o nim do poczytania tnij.org/2t2zx86 ) Po tym czasie 5 kg mniej:)
Dodano: 2016-05-31 12:17:25 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jeśli pragniecie schudnąć jeszcze tego lata to polecam Wam suplement diety Slimcea. Mi pomógł schudnąć 13kg w 3 miesiące stosowania
Dodano: 2016-05-09 11:19:57 Zgłoś nadużycie
Anonim
Dlatego napisano "z umiarem". Chodzi chyba o to, żeby ograniczyć ilość zjadanych rzeczy, w porównaniu ze stanem sprzed rozpoczęcia diety. Ja polecam jeszcze włączyć African Mango - mi pomógł zrzucić wagę, znalazłam na tym blogu: http://zbijamywage.pl/
Dodano: 2016-05-08 10:29:59 Zgłoś nadużycie
Anonim
Już widzę, jak chudnę jedząc co 3 godziny schabowego i frytki ;P A tak serio to wolę raczej jakieś sprawdzone diety jak dieta south beach http://dietasouthbeach.info.pl/
Dodano: 2016-05-07 17:26:58 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×