Odkryj triki samej Gisele Bundchen, Lily Aldrige i Mirandy Kerr!

Chcesz mieć ich figurę? Zobacz, co jedzą te piękne kobiety!

dieta modelkowa.jpg

Zacznijmy od oczywistych rzeczy: trzeba mieć bardzo dużo szczęścia i motywacji do ćwiczeń by wyglądać jak każda z modelek. Jednym jest urodzenie się z dobrymi genami,na inną sprawą jest katorga na siłowni i zdobywanie krok po kroku wymarzonej talii, wyszczuplonych łydek i płaskiego brzucha. No ale do rzeczy!

Zobacz też:  Dieta 3 godzin - dlaczego warto ją wprowadzić?


Wszystkie wiemy jak trudno przychodzi nam dbanie o zdrową dietę: a bo to okres i chęć na pizzę, innym razem wszyscy zajadają się burgerami, a Ty jak ten króliczek ślęczysz nad sałatką z tofu. Jak czasami nas napada ochota na coś niezdrowego często bardzo trudno nam się powstrzymać. A potem biadolimy, że boczki, fałdeczka tu i ówdzie. Wiadomo, jak jest.


Dlatego warto wrócić do tych modelek - w końcu kto jak nie one wie jak dbać o to, by zawsze odpowiednio się z siebie zatroszczyć.

Zobacz też: Dieta na każdą porę roku 


Gisele: stosuje dietę na bazie roślin organicznych, która w 80% składa się z samych roślin i samego, chudego mięsa. Lista jej zakazanych przysmaków jest za to bardzo długa: m.in. unika białego cukru, białej mąki, soli jodowanej czy kofeiny. Nie wolno jej również tykać grzybów, papryki i pomidorów. Nie wiemy gdzie ta biedaczka wychodzi na obiad ze znajomymi, ale czego się nie robi dla takiej figury?


Lily Aldrige: jedno słowo - weganizm. I stałe pory jedzenia. Modelka unika też jak ognia alkoholu, cukrów i chemii. Podobno pije samą wodę, ale kto jest w stanie to sprawdzić?


Miranda: z wielu źródeł można dowiedzieć się, że ta długonoga piękność korzysta ze specjalnie ułożonej diety na podstawie jej grupy krwi. Podobno stosowanie jej pomaga obniżać ciśnienie i ma pozytywne działanie dla wszystkich zmagających się z niedoborem insuliny lub za wysokim cholesterolem.  

Sprawdź: Dieta cud, która działa! 


Którą "modelkową" dietę zatem wybierzesz?


Źródło: Vogue.com

Zdjęcie: screenshot instagram.com


Dodał(a): Anna Guzek , Poniedziałek 13.06.2016 (aktualizacja: 2016-06-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×