Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup

Tagi: sport golf

W dniach 5-6 czerwca 2017 r. odbędzie się kolejna edycja największego i najbardziej prestiżowego w tej części Europy kobiecego turnieju golfowego Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup.

_GLF5965 MKOBIETGOLFERISIRENA.jpg

Turniej Ladies’ Golf Cup odbywa się pod patronatem Polskiego Związku Golfa i jest turniejem pierwszej kategorii. Te dwa dni turniejowe to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także okazja do skorzystania z bogatej oferty Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie oraz Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris.

ogolne12.png

W tym roku do udziału w turnieju zgłosiło się sto kilkadziesiąt Pań. W tegorocznej edycji specjalnie puchary przygotowała firma YES. Co roku fundatorem nagród jest również włoska modowa marka golfowa Chervo, która ubiera wszystkie uczestniczki turnieju w eleganckie polo. Nagrodę główną dla zwyciężczyni ufundował Deutsche Bank. Gratką dla uczestniczek jest także specjalny konkurs, w którym będą one miały możliwość zawalczenia o nagrodę specjalną i niedostępną w Polsce butelkę szampana GH Mumm.

turniej2.jpg

Poza rozgrywkami drugiego dnia turnieju uczestniczki będą mogły skorzystać z jazd testowych najnowszymi modelami Audi od Audi Rowiński Wajdemajer. W tegorocznej edycji turniej ma również nowego partnera markę GUCCI - producenta luksusowych szwajcarskich zegarków.

Turniej golfowy Dr Irena Eris Ladies’ Golf Cup jest rozgrywany od 11 lat. Więcej informacji dotyczących turnieju znajdziecie na stronie www.DrIrenaErisGolf.com oraz na profilu wydarzenia na Facebooku.


Dodał(a): , Piątek 02.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-02)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×
  • Tabata - co to takiego?

    Tabata- co to takiego?

    Cztery minuty to tak mało, a wbrew pozorom przez ten czas możesz zrobić bardzo wiele dla siebie i twojego metabolizmu. Mowa o tabacie, czyli o czterominutowym interwałowym treningu… czytaj więcej

  • Interwały- spal maksymalną liczbę kalorii

    Interwały- spal maksymalną liczbę kalorii

    Ćwiczenia interwałowe polegają na wykonywaniu prostych powtórzeń na niskich obciążeniach i w multiseriach. Skuteczność treningu interwałowego jest 3 razy większa niż ćwiczeń kardio… czytaj więcej