Jak często ktoś patrzy na Twoje... pośladki? Zobacz ciekawy eksperyment

Kolejna kobieta z ukrytą kamerą przechadzała się ulicami NYC. Tym razem sprawdzono, jak często ludzie patrzą na... pupę.

Jak często ktoś patrzy na Twoje... pośladki? Zobacz ciekawy eksperyment

Jak często ktoś patrzy na Twoje... pośladki? Zobacz ciekawy eksperyment

Ukryte kamery rejestrujące spojrzenia przechodniów są ostatnio bardzo popularne. Tym razem sprawdzono, jak często ludzie patrzą na... pupę. 

Młoda kobieta ubrała się w obcisłe legginsy, których używa podczas ćwiczeń. Z tyłu przyczepiła do spodni niewielką kamerę, która rejestrowała spojrzenia skierowane na jej zgrabne pośladki. Tak przygotowana postanowiła przejść się ulicami Nowego Yorku.

Zobacz też: KTO I JAK CZĘSTO PATRZY NA TWÓJ BIUST? 

Nikogo nie zdziwi chyba fakt, że licznik kamery pokazał pod koniec spaceru całkiem sporą liczbę spojrzeń na pupę młodej kobiety.  

Organizatorzy mówią, że akcja jest częścią kampanii, która ma zwrócić uwagę na problem świadomości zdrowotnej mężczyzn. Listopad jest bowiem miesiącem poświęconym męskiej świadomości zdrowia.

 

Pomysłodawcy akcji skupiają się głównie na uświadomieniu zagrożenia jakim jest rak prostaty. Zaznaczają, że rak prostaty jest drugą najczęstszą przyczyną zgonów mężczyzn a USA, przed nim jest jedynie rak płuc. Nawołują do częstszych badań i profilaktyki, gdyż rak prostaty jest chorobą, która wykryta we wczesnym stadium może być uleczalna prawie w 100 procentach.

- Ten spacer z ukrytą kamerą ma służyć jako przypomnienie dla wszystkich, że powinni tak samo dokładnie sprawdzać swój własny tyłek, jak ten na który patrzyli. - pisze dosadnie jeden z organizatorów akcji.

Zobaczcie ile spojrzeń uchwyciła zamontowana przy spodniach kamera:


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Sobota 22.11.2014 (aktualizacja: 2014-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×