Jak stworzyć przyjemny klimat w domu

Twój dzień jest pełen zajęć: praca, zakupy, dzieci, zajmowanie się domem. Mamy dla Ciebie 5 rad na stworzenie w domu ładu i przyjemnego klimatu, który sprawi, że będziesz mogła w nim odpocząć.

Żelowe kostki toaletowe Domestos1.    Jeśli czujesz, że jesteś zbyt zmęczona na duże sprzątanie, regularnie dbaj o najważniejsze miejsca w domu, używając łatwych, nie zajmujących zbyt wiele czasu sposobów. W sprzątaniu łazienki pomoże Ci bardzo prosty system: do czyszczenia toalety używaj płynu dezynfekującego przynajmniej raz tygodniu, natomiast kostkę toaletową zawieś na muszli, żeby działała codziennie.


2.    Aby dobrze się czuć w mieszkaniu i nie chorować, należy regularnie je wietrzyć! Najlepsze jest otworzenie okien na 10-15 minut, bez względu na temperaturę panującą na zewnątrz.


3.   Przenieś twoje ulubione zapachy natury do domu. Możesz to zrobić za pomocą kominków, świeczek zapachowych, kadzidełek lub suszonych mieszanek zapachowych – tzw. potpourri.


4.    Zadbaj o odpowiedni nastrój podczas posiłków. Relaksująca muzyka, ciepłe oświetlenie i twoje ulubione, nawet najprostsze dania będą smakowały jeszcze lepiej. Celebruj takie chwile!  


5.    Pamiętaj też o ładnym zapachu w łazience. Zawieś na muszli żelowe kostki toaletowe Domestos, które nie tylko czyszczą toaletę, ale także zapewniają długotrwały zapach: lawendy, lasu bądź oceanu. Znajdź swój ulubiony wariant zapachowy i ciesz się nim. Żelowe kostki Domestos działają cały czas, nie tylko podczas spłukiwania wody w toalecie. 


Dodał(a): Małgorzata Piguła , Piątek 24.02.2012 (aktualizacja: 2012-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
klaja20
Klimat w domu robią przede wszystkim nowości i remonty. Jeśli wszystko jest do siebie dopasowane, to dodatki mogą zrobić naprawdę wiele. Albo takie płytki https://www.paste-group.pl/nasza-oferta . Czy niektóre aranżacje pomieszczeń nie przypominają Wam słonecznej Italii, albo gorącej Hiszpanii? Sami powiedzcie ;) .
Dodano: 2018-08-31 13:26:50 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×