Kamila Szczawińska została ambasadorką kampanii Jem Drugie Śniadanie!

Na początku stycznia ruszyła kolejna odsłona kampanii „Jem Drugie Śniadanie”, która zachęca Polaków, zwłaszcza tych najmłodszych do noszenia pudełka z drugim śniadaniem. Do grona ambasadorów kampanii dołączyła właśnie Kamila Szczawińska.

Kamila_jds1.jpg

Misją kampanii Jem Drugie Śniadanie jest wzrost świadomości o zdrowym odżywianiu się. Namawiając do regularnych, zbilansowanych posiłków, jej twórcy pamiętają o tych, którzy na posiłki pozwolić sobie nie mogą. Kampania wspiera program dożywiania dzieci Pajacyk, który jest partnerem społecznym akcji. Aktualne działania kierowane są głównie do rodziców i nauczycieli, ponieważ to dom i szkoła są miejscem, gdzie wpajane powinny być korzyści wynikające z jedzenia zdrowego drugiego śniadania. „Jem Drugie Śniadanie” wspierają znani rodzice – Katarzyna Glinka, Andrzej Krzywy, Dorota Chotecka oraz Anna Wyszkoni. 

Do grona ambasadorów kampanii dołączyła Kamila Szczawińska - top modelka oraz psycholog, prywatnie mama dwójki dzieci, dla której życie rodzinne jest priorytetem. Kamila jest wielką miłośniczką zwierząt oraz propagatorką zdrowego stylu życia. Na jej blogu www.myfitspirations.com znaleźć można wiele autorskich przepisów powstałych na bazie zdrowych produktów. 

Postanowiłam wesprzeć kampanię Jem Drugie Śniadanie, ponieważ jej założenia są mi bardzo bliskie. Bardzo dbam o to, aby moja rodzina odżywiała się zdrowo i regularnie, uczę tego moje dzieci. Dla nich noszenie pudełek z drugim śniadaniem jest oczywistością. Nie bez znaczenia jest również fakt, że kampania Jem Drugie Śniadanie wspiera Pajacyka i przygląda się problemowi niedożywienia dzieci w Polsce.” 

Kamila_jds2.jpg

Więcej na temat kampanii Jem Drugie Śniadanie na stronie www.jemdrugiesniadanie.pl


Dodał(a): Joanna Andrzejewska , Wtorek 05.04.2016 (aktualizacja: 2016-04-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×