Nie ulegam presji na przesadną szczupłość

Nie łudzę się, że osiągnę swoją wagę sprzed ciąży, czyli 52 kilogramów. Ale zrobię wszystko, żeby i podobać się nie tylko moim synkom. SHAPE mnie zmobilizował do ćwiczeń – mówi Karolina Malinowska.

Nie ulegam presji na przesadną szczupłość


Shape: Jak czułaś się w drugiej ciąży?

Karolina Malinowska: Fantastycznie, to był bardzo dobry błogi czas. Czułam się świetnie i właściwie do ostatniego dnia pracowałam.

Shape: A teraz?

Karolina Malinowska: Trochę ociężała, zmęczona, co tu kryć - przybyło mnie tu i ówdzie. Moja pupa wydaje mi się wielka, o brzuchu nie wspominając. Ale nie wpadam w panikę. Zdaję sobie sprawę z czystej fizjologii, wiem, że mój brzuch nie "wciągnie się" w mgnieniu oka. Poza tym, wiadomo, że w ciągu pierwszych miesięcy po urodzeniu dziecka sposób pożywiania się młodej mamy wygląda bardzo prosto: szybkie otwarcie lodówki, błyskawicznie porwanie czegoś jadalnego, zamknięcie drzwi lodówki i sprint z powrotem do dziecka, które właśnie obudziło się i zaczyna płakać.

Shape: Zaczęłaś ćwiczyć?

Karolina Malinowska: Bardzo się cieszę, że SHAPE zmobilizował mnie do rozpoczęcia specjalnego programu treningowego dla kobiet po cesarskim cięciu. Samej pewnie trudno byłoby mi się zmotywować, tym bardziej, że pierwsze tygodnie po urodzeniu dziecka to znużenie nocnymi karmieniami, generalnie spadek formy, a przede wszystkim skupienie się na maluchu. Nie mam zamiaru robić nic, co będzie przekraczało moje siły.Tekst: Krystyna Romanowska

Więcej w majowym wydaniu magazynu Shape!Dodał(a): Redakcja , Czwartek 28.04.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
paula2509
hmmm...
Dodano: 2011-09-01 16:50:37 Zgłoś nadużycie
nocte ebrius
niby modelka, ale nie za bardzo o niej głośno...
Dodano: 2011-06-02 15:35:49 Zgłoś nadużycie
isa20
Bardzo mnie drażni ta pani, jakoś nie moge się do niej przekonać.
Dodano: 2011-05-16 16:20:38 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×