Niewidoma kobieta dzięki specjalnym okularom zobaczyła swoje dziecko

Zobaczcie wzruszające nagranie chwili, w której kobieta na co dzień niewidoma, mogła po raz pierwszy zobaczyć swoje nowonarodzone dziecko.

niewidoma kobieta

Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, że osoby niewiadome nie mają łatwego życia. Wzrok jest jednym z podstawowych zmysłów i choć można się nauczyć czytać, czy poruszać bez używania wzroku, to jednak są rzeczy, których nie da się niczym zastąpić. Mamy tutaj na myśli np. zobaczenie własnego dziecka.

Przedstawiamy wam historię Kathy Beitz, która jest niewidoma i właśnie została mamą. Nic dziwnego, że pomimo radości z przyjścia na świat zdrowego synka, jej kolejnym marzeniem było jego zobaczenie. Okazało się, że jest to możliwe dzięki specjalnym elektronicznym okularom o nazwie "eSight," które jednak nie należą do tanich.

Siostra Kathy, Yvonne rozpoczęła akcję zbierania pieniędzy na nabycie tego niesamowitego urządzenia, wychodząc z założenia, że tak naprawdę, jej siostra będzie w pełni szczęśliwa dopiero wtedy, kiedy oprócz dotyku ciała maluszka, będzie mogła go również zobaczyć.Zbiórka pieniędzy zakończyła się sukcesem! Zobaczcie wzruszające nagranie uwieczniające moment, w którym Kathy po raz pierwszy zobaczyła swojego synka.
Zobaczcie także:Źródło: MilionKobiet.pl
Foto: YouTubeDodał(a): Agnieszka Pulikowska , Wtorek 27.01.2015 (aktualizacja: 2015-01-27)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×