Perfumy na lato 2017: Jakie wybrać? To zależy od Twojego charakteru!

Wybór perfum na lato wcale nie jest łatwą decyzją. Jak wybrać zapach idealny dla Ciebie? Podpowiadamy!

perfumyaosobowoscmainmain.jpg

Latem odkładamy ciężkie, ciepłe i bardzo słodkie zapachy, stawiamy natomiast na perfumy delikatniejsze, często kojarzące się z wakacjami i beztroską, których woń będzie idealnie wtapiać się w naszą smaganą słońcem, opaloną skórę. Po jakie zapachy sięgać? To zależy już od indywidualnych preferencji. Co mamy do wyboru?


Zapachy kwiatowe

Delikatne perfumy, których woń przywodzi na myśl wiosenne i letnie bukiety z najpiękniejszych kwiatów. W zapachu kwiatowym będą czuć się dobrze kobiety optymistycznie nastawione do życia, wrażliwe, ale także pełne pasji uwodzicielki. Zapach kwiatowy będzie odpowiedni zarówno do pracy, jak i na większe wyjście w upalny wieczór. 


Zapachy "świeże"

To chyba najpopularniejsze zapachy letnie, choć są również kobiety, które pełne świeżości, wodne zapachy preferują na co dzień, niezależnie od pory roku. 

Zapachy przywodzące na myśl harmonię, spokój i porządek o świeżej nucie przypadną do gustu wszystkim zabieganym kobietom, które tęsknią za urlopem. W połączeniu z letnią pogodą mogą dać im nutkę ukojenia w codzienności i sprawić, że poczują się pięknie. 


Zapachy roślinne

Perfumy o zapachu nieco roślinnym, w których wyczujemy nuty zieleni, np. ogórka lub delikatnych przypraw, jak np. mięta czy bazylia to zapachy roślinne, które również są latem bardzo popularne. Zwykle ich fankami są stateczne kobiety, lubiące jasne sytuacje i mające z góry ustalony plan najbliższego tygodnia. Tego typu zapachy sprawdzą się także wtedy, gdy lubisz zapachy typowo odświeżające. 


Zapachy owocowe 

Perfumy z nutą zapachową owoców pokochają wszystkie słodkie dziewczyny! Jeśli jesteś nieco zwariowana, lubisz wyróżniać się w tłumie, lepiej z Tobą nie zadzierać, ale za ukochane osoby skoczyłabyś w ogień, zapach z wyczuwalną nutą truskawki, grejpfruta lub cytryny będzie dla Ciebie w te wakacje strzałem w dziesiątkę! 


Zobacz też:

zdjęcie: iStock  
Dodał(a): Katarzyna Rydz-Korzenecka , Wtorek 06.06.2017 (aktualizacja: 2017-06-06)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×