Uroda i zdrowie

Nie zawsze uroda i zdrowie idą w parze. Wiele osób decydując się na operacje plastyczne podejmuje ryzyko utraty zdrowia.

Nie zawsze medycyna i uroda są na równi. Ważniejsze powinno być zdrowie nic uroda. Niektórzy podczas operacji plastycznych ryzykują swoim zdrowiem i nawet poddają się operacjom, które bezpośrednio zagrażają ich życiu. Nie powinno tak być. Nawet najpiękniej wyglądający nos nie jest wart ewentualnej śmierci podczas operacji. Można znaleźć również osoby dla których medycyna naturalna jest najważniejsza i uparcie w nią wierzą. Jednak nie zawsze da się radę wyleczyć grypę, czy przeziębienie domowymi sposobami. Zdarza się, że w czasie jakiejś infekcji wirusowej niezbędna jest pomoc lekarska i specjalne w tym celu leki. Można stosować domowe sposoby na zwalczenie niektórych chorób, ale jeśli nie będą przynosiły żadnych rezultatów, należy udać się do lekarza. Często takie domowe eksperymentowanie z lekami może zamiast nas wyleczyć, to pogorszyć stan naszego zdrowia. Należy zawsze o tym pamiętać.
Dodał(a): MK , Poniedziałek 02.05.2011 (aktualizacja: 2011-05-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
karolina5265
A jaka według Was jest uroda słowiańska? Mnie bardzo się podoba i cieszę się, że jestem jej posiadaczką. Jest ona też ceniona na świecie.
Dodano: 2018-03-06 22:18:44 Zgłoś nadużycie