Zacznij swój dzień pozytywnie!

Każdy twój poranek jest wyzwaniem, które musisz podjąć. Sprawdź, jak wypełnić swój dzień optymizmem od samego rana!

poranek.jpg

Szczęśliwa od 6 rano? Tak, to możliwe!

Pamiętaj, że to twój dzień i musisz go sobie zorganizować:


1. Zaplanuj swój dzień, stwórz listę, która pomoże ci kontrolować czynności w ciągu dnia.
W ten sposób o niczym nie zapomnisz!

2. Nie zasłaniaj rolet w twojej sypialni. Wschodzące słońce obudzi cię do działania, a twój mózg dostanie sygnał, że pora wstawać.

3. Ustaw sobie budzik piętnaście minut wcześniej. To wyzwoli cię od porannego chaosu.
Dźwięk budzika również jest bardzo istotny, niech to nie będzie głośny dzwonek, który zestresuje cię z samego rana. Lepiej obudzić się przy ulubionej piosence.

4. Nigdy nie ustalaj sobie porannej drzemki. Twój mózg mając świadomość, że musi się ponownie obudzić za kilka minut jest jeszcze bardziej zmęczony.

5. Przeznacz kilka minut o poranku na trening. To pomoże zwiększyć krążenie krwi dostarczając zastrzyk tlenu do wszystkich twoich tkanek.

6. Koniecznie weź szybki poranny prysznic. Twoje ciało wyjdzie wtedy z trybu czuwania i zacznie tryb dzienny. Mydła i żele pod prysznic o zapachu jaśminu, mięty czy drzewa cytrusowego pobudzą mózg do działania.

7. Przeczytaj coś inspirującego, motywacyjnego. Krótki cytat, który podtrzyma cię na duchu. Wiele osób ogląda wiadomości, ale nie jest to dobry sposób na rozpoczęcie dnia.

8. Przytul i pocałuj ukochaną osobę. To uspokoi twój poziom stresu i pozwoli zacząć szczęśliwy dzień.

9. Przed śniadaniem wypij szklankę wody z cytryną. To pomoże przy trawieniu, oczyści organizm z toksyn. Wzmocni twój organizm i zdecydowanie polepszy nastrój.

10. Zjedz śniadanie. To jest bardzo ważny posiłek w ciągu dnia. Zdrowe śniadanie uzbroi cię w energię i siły na cały dzień.

Zastosuj się do tych punktów, a twoje życie stanie się przyjemniejsze.
Miłego dnia!


Źródło: MilionKobiet.pl

Foto: ShutterstockDodał(a): Justyna Nowosielecka , Poniedziałek 08.09.2014 (aktualizacja: 2014-09-08)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Anonim
Mój dzień rozpoczynam od koktajlu i nastraja mnie to pozytywnie na cały dzień https://www2.braunhousehold.com/pl-pl/porady-kuchenne/koktajle-owocowe-z-blendera
Dodano: 2018-07-02 19:03:28 Zgłoś nadużycie
Anonim
zgadzam się z wszystkimi punktami - spełniają one swoją role do czasu przyjścia do pracy i już człowiek nastawiony negatywnie.
Dodano: 2014-09-08 10:47:41 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×