Poznajcie prosty trik na utratę wagi

Jeżeli zastanawiasz się, jak ograniczyć przyjmowanie nadmiaru kalorii, okazuje się, że... wystarczy zmienić rękę, którą jesz.

Poznajcie prosty trik na utratę wagi

Wraz ze zbliżającą się wiosną, w wielu głowach pojawia się pomysł na zrzucenie zbędnych kilogramów. Zapewne i ty chciałabyś to zrobić jak najmniej boleśnie. Jak ograniczyć przyjmowanie nadmiaru kalorii? To prostsze niż myślisz. Jeśli jesteś praworęczna, jedz lewą ręką i odwrotnie. Ponieważ jedzenie niedominującą ręką jest trudniejsze, jesz wolniej, więc mózg ma czas, by dać ci znać, że już się najadłaś. Dla wielu osób najważniejsze jednak zapewne będzie to, że ta metoda przynosi efekty niezależnie od tego, co się spożywa.

Zbadaniem tej teorii zajęli się naukowcy z Uniwersytetu Południowej Kalifornii. W ich doświadczeniu brali udział fani jedzenia popcornu w kinie, którzy zostali podzieleni na dwie grupy - jedni dostali świeży popcorn, drudzy stary. W czasie seansu wszyscy zjedli taką samą ilość popcornu, niezależnie od jego świeżości.

Ilość jedzenia przedstawiała się jednak zupełnie inaczej, kiedy jedna grupa musiała jeść popcorn swoją niedominującą ręką. Osoby te zjadły o ok. 1/3 popcornu mniej niż grupa jedząca dominującą ręką.

Zobaczcie także: Jak skakać na skakance, żeby schudnąć?

Badacze twierdzą, że w jedzeniu w dużej mierze chodzi o nawyk. Jeśli jesz "normalnie", dla mózgu jest to naturalne i nie będzie specjalnie reagował. Jeżeli jednak zmienisz rękę, mózg będzie bardziej wyczulony na to, co się dzieje w twoim organizmie.

To prosty trik, a może zdziałać cuda. Spróbujecie?Zobaczcie także:Źródło: cosmo.pl
Foto: Thinkstock


Dodał(a): Agnieszka Pulikowska , Środa 20.01.2016 (aktualizacja: 2016-01-20)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (6)

Awatar
Anonim
ISTNIEJĄ DWA POWODY OTYŁOŚCI (CHOLESTEROL) / NADWAGI / CUKRZYCY / NADCIŚNIENIA / CHORÓB SERCA U LUDZI: ♥♥♥♥♥

1. Wysoki poziom cukru we krwi, czyli mąka i cukier spożywczy, a zatem (niezdrowe dla człowieka):
WYSOKIE WĘGLOWODANY TJ. OD 26.01% WZROSTU.

2. Zbyt duże spożycie tłuszczów, mamy więc klasyfikację:
INDEKS ŻYWIENIOWY TJ. IŻ PRODUKTU.

3. Puenta to tabele:
IŻ PRODUKTU.

P. S. Realizując klasyfikację IŻ, organizm sam wykorzystuje złogi trójglicerydów w żyłach, oczyszczając je. Zwyczajne biologiczne reakcje, które równocześnie eliminują miażdżycę i nadciśnienie, a także cukrzycę typu 2. Spożycie CHLEBA NA OSTEOPOROZĘ-IRL, szprotek wędzonych oraz fasoli czyli produktów o dużej zawartości wapnia wyjaśnia celowość umieszczenia tych produktów jako zalecane.

4. Prozdrowotne w diecie są (energetyczne) tzw:
NISKIE WĘGLOWODANY TJ. DO 26% WZROSTU.

5. Niezbędne w racjonalnym odżywianiu mamy natomiast (energetyczne):
ODPAROWANE WĘGLOWODANY TJ. DO STRUKTURY C.

ZOBACZ TAKŻE; CUKRZYCA TYPU 2, WG: IRL KRAKÓW.
Dodano: 2016-01-29 15:19:12 Zgłoś nadużycie
Anonim
prosty trik na utrate wagi - zdjąc buty przed ważeniem....
Dodano: 2016-01-26 15:09:53 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jestem w trakcie kuracji z suplementem Slimcea. 4 tygodnie i spadek wagi o 5kg. Wydaje się to świetnym rezultatem. Odczuwam to co większość, blokadę głodu / łaknienia oraz przyśpieszoną przemianą materii. Super środek za małe pieniądze.
Dodano: 2016-01-23 11:02:06 Zgłoś nadużycie
Anonim
Genialne w swej prostocie;p
Dodano: 2016-01-23 10:41:04 Zgłoś nadużycie
Anonim
Jeżeli się odchudzasz warto dołączyć do swojej kuracji preparat figurena, który świetnie przyśpiesza metabolizm oraz spalanie tłuszczu.
Dodano: 2016-01-21 12:35:58 Zgłoś nadużycie
Anonim
skuteczne odchudzanie ze slimcea miałam, rewelacyjny środek. Nabrałam sporo do wakacji i myślałam że lipa z wyjazdem. 2 miesiące slimcea i jeszcze zdążę gdzieś pojechać :)
Dodano: 2016-01-21 11:37:56 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×