Profilaktyka zaczyna się od stanika!

Polki jako kobiety nowoczesne sięgają po to co najlepsze. Aby mogły być pewne swojego zdrowia i realizować swoje marzenia, powinny każdego dnia nosić biustonosz w idealnie dobranym rozmiarze oraz wykonywać systematycznie, raz w miesiącu samobadanie piersi. Z myślą o nich w październiku ruszy ogólnopolska kampania społeczna "Dotykam = Wygrywam" organizowana przez markę Panache Sport i fundację Rak’n’Roll, by oswoić Polki z dotykiem, który pozwala wygrać życie.

logo.jpg

Profilaktyka zaczyna się od stanika!


Pomysł na kampanię narodził się wraz z informacją od producenta bielizny marek Panache, że w październiku 2012r. do sprzedaży wejdzie biustonosz sportowy Panache Sport* w różowym, nawiązującym do międzynarodowego miesiąca walki z rakiem piersi, kolorze. – Pomyśleliśmy, że to doskonała okazja, by Panache Sport jako marka,

panache sport pink modelka.jpgktóra troszczy się o zdrowie kobiecego biustu, rozpoczęła promowanie samobadania piersi. Hasło kampanii ‘Dotykam = Wygrywam’ doskonale oddaje to, co chcemy przekazać Polkom – mówi Izabela Sakutova, przedstawicielka marki Panache Sport i pomysłodawczyni kampanii. – Dodatkowo cała akcja, ma wesprzeć działania fundacji Rak’n’Roll - Wygraj życie!, której podejście do problemu zachorowań na nowotwory jest nam bardzo bliskie. Dlatego 10% z zysku ze sprzedaży różowego biustonosza Panache Sport zostanie przekazane na cele statutowe fundacji – dodaje organizatorka.

Statystki mówią same za siebie. Co roku na raka piersi zapada 12 000 Polek. Prawie połowa z nich umiera, bo zbyt późno zgłosiły się do lekarza. Jeśli Polki chcą realizować swoje marzenia i być pewne swojego zdrowia, muszą nosić odpowiednio dopasowaną bieliznę i wykonywać regularne samobadanie piersi.

Dzięki kampanii ‘Dotykam = Wygrywam’ przygotowanej przez Panache Sport i Rak’n’Roll oraz wspieranej przez Akademię Pozytywnej Egoistki Polki w przymierzalniach sklepów z bielizną marek Panache na terenie całej Polski znajdą naklejki z obrazkowym instruktażem, ulotki zawierające niezbędne informacje oraz będą mogły odkryć i zrozumieć podstawowe zasady wykonywania samobadania piersi, oglądając – nawet we własnym domu – kobiecy i zaskakujący w formie film instruktażowy. Dodatkowo personel sklepów biorących udział w kampanii zostanie przeszkolony przez Centrum Onkologii, by oprócz zasad bra fittingu przekazywać swoim klientkom w przymierzalniach cenne informacje, dzięki którym każda kobieta wygrywa życie.


Więcej informacji o akcji oraz adresy sklepów z bielizną marek Panache biorących udział w kampanii znajdą Państwo już wkrótce na stronie www.panachesport.pl i www.raknroll.pl.


Do badania. Gotowa. Start! Dotykam = Wygrywam

* Panache Sport to rewolucyjny biustonosz sportowy przeznaczony do uprawiania każdego rodzaju sportu. Wyposażony jest w niewyczuwalne, zatopione w silikonie fiszbiny i niweluje wstrząsy biustu o 83%, co potwierdziły niezależne badania Progressive Sports Technologies, światowego lidera w dziedzinie badań i rozwoju, współpracującego z największymi markami sportowymi, przewyższając tym samym produkty wiodących na rynku konkurentów. Dostępny aż do miseczki H.
Dodał(a): Wiktoria Jakubowska , Wtorek 28.08.2012 (aktualizacja: 2012-09-05)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×