Przegrała walkę z rakiem, ale pozostawiła niezwykły pożegnalny list - Zobaczcie

Jest o niej głośno na całym świecie. Młoda mama 2 synów po zawziętej walce z rakiem zmarła, ale zostawiła po sobie wiele dobra i... niecodzienny list pożegnalny.

list pożegnalny.jpg

YouTube: SeemaJaya Sharma

Rak to zmora naszych czasów. Wciąż zbyt wiele ludzi przegrywa walkę z tą chorobą. Niezależnie od tego, czy jest to dziecko, starszy człowiek, czy rodzic pozostawiający dzieci, strata zawsze jest ogromna.

Są jednak osoby, które ze swojej choroby postanowiły zrobić jakiś pożytek. Taką właśnie postacią była Seema Jaya Sharma. Młoda kobieta, mama dwóch synów, u której 6 lat temu zdiagnozowano raka piersi nie dała się "sprowadzić do parteru" przez chorobę. 

Zobacz też: JAK WYGLĄDA RAK PIERSI? ZOBACZCIE UDOSTĘPNIONE ZDJĘCIE, KTÓRE STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU

Jej działania na rzecz chorych na raka piersi były zauważane przez szerokie grono osób, a także marek, które także czynnie brały udział w walce z rakiem piersi. Tym sposobem Seema stała się w 2013 roku twarzą kampanii Cancer Research. 21 sierpnia 2015 roku  Seema zmarła, a jej syn zamieścił na jej Facebook'u jej pożegnalny otwarty list.

 

List okazał się niezwykły i dość zaskakujący... Poruszył naprawdę wiele osób i pokazał, że śmierć i walka z chorobą nie muszą być jedynie żałobą pozbawioną humoru, a mogą nieść pozytywną energię i przede wszystkim nadzieję.

Zobaczcie także: Te gwiazdy cudem uniknęły śmierci

" To ja... SEEMA Jaya Sharma. Mój syn przekaże wam informacje na temat tego kiedy odbędzie się pogrzeb itd i proszę przyjdźcie w jasnych kolorach, ponieważ nie przychodzicie opłakiwać mojej śmierci, ale celebrować moje życie!! Proszę utrzymajcie mnie przy życiu poprzez dobre chwile, a za każdym razem kiedy będziecie się śmiać, cieszyć i dobrze bawić, będę się bawić razem z wami!! Nie płacz za mną Argentyno... Prawda jest taka, że nigdy nawet nie wiedziałam, gdzie mieścisz się na mapie!! Geografia nigdy nie była moją mocną stroną!! W każdym razie mówię "pokój z wami" i jeśli ptak zrobi wam kupę na głowę, to tylko ja mówię wam "yo man!" (...)"

Pod zamieszczonym postem pojawiło się setki komentarzy, które nie tylko wyrażały kondolencje, ale także zachwyt nad osobowością i poczuciem humoru, a sam oryginalny "pożegnalny list" obiegł już praktycznie cały świat...

My mum passed away today at 14:10and she wrote this as her final status….she wanted her last words to be 'I got...

Posted by Seema Jaya Sharma on 21 sierpnia 2015

Zobacz też: 

Źródło: Milionkobiet.pl

Foto: YouTube


Dodał(a): Paulina Lęcznar , Czwartek 27.08.2015 (aktualizacja: 2015-08-28)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×