Sportowa sylwetka jest sexy!

Twoje ciało jest w świetnej kondycji. Wystarczy kilka treningów, żebyś zobaczyła rezultaty ćwiczeń w lustrze!

Sportowa sylwetka jest sexy!

Zamiast spędzać czas przed telewizorem i komputerem, skorzystaj z zalet aktywności na świeżym powietrzu. Najpierw zrób kilka ćwiczeń rozciągających poszczególne partie ciała. Kiedy już twoje mięśnie się rozgrzeją, przejdź do głównego treningu. Nasza propozycja dla ciebie to bieganie. Więcej informacji o tym, jak zacząć, znajdziesz na następnej stronie.

Nie zdziw się jednak, jeśli pomimo regularnej aktywności wskazówka wagi ani drgnie. Kiedy ćwiczysz, spalasz tkankę tłuszczową i wzmacniasz mięśniową. Dlatego nie zobaczysz efektu na wadze, tylko w lustrze. Zamiast się ważyć, lepiej sprawdzaj swoje wymiary (np. obwód talii, bioder i ud) centymetrem krawieckim. Wkrótce będziesz kupować sukienki o numer mniejsze!

Sportowa sylwetka jest sexy!

GIĘTKI grzbiet

Usiądź w rozkroku. Prawą nogę wyprostuj, lewą zegnij w kolanie, a stopę oprzyj o wewnętrzną część prawego uda. Wykonaj skłon w bok w kierunku wyprostowanej prawej nogi, mocno wyciągając ramiona, tak byś poczuła napięcie mięśni grzbietu. Wytrzymaj w tej pozycji 5-10 sekund. Zrób to samo z wyprostowaną lewą nogą. Ćwiczenie powtórz 5 razy na każdą stronę.

Sportowa sylwetka jest sexy!

JĘDRNE łydki

Kucnij na lewej nodze, a prawą wyprostuj w bok. Przerzucaj płynnie ciężar ciała z lewej nogi na prawą, zmieniając ich ustawienie. Plecy powinny być proste, ciężar ciała przenoś bez odrywania stóp od podłogi. Ćwiczenie powtórz 10 razy.


Sportowa sylwetka jest sexy!POŚLADKI modelki

Połóż się na plecach, ręce ułóż wzdłuż ciała, nogi ugnij w kolanach. Wypchnij w górę pośladki. Wytrzymaj w tej pozycji kilka sekund (kilka oddechów). Ćwiczenie powtórz 10 razy. Uwaga! Głowa i łopatki muszą przylegać do podłogi.
Dodał(a): Redakcja , Środa 09.03.2011 (aktualizacja: 2011-07-12)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×