Stringi – szkodzą czy nie?

Cieszą oczy mężczyzn, sprawdzają się pod bardziej wymagającymi kreacjami. Niestety, kobietom nie służą najlepiej.

stringi

Stringów nie należy nosić na co dzień, raczej na specjalne okazje. Nie należy w nich również uprawiać sportu. Konstrukcja stringów sprzyja infekcjom. Bakterie przemieszczają się łatwiej, niż w przypadku bardziej zabudowanej bielizny, zwłaszcza gdy dodatkowo jesteśmy spocone.

Jeżeli decydujemy się już na ten rodzaj bielizny pamiętajmy o noszeniu cienkich wkładek higienicznych, wyborze stringów bawełnianych oraz praniu ich w proszkach przeznaczonych do ubrań dziecięcych.


Źródło: MilionKobiet.pl


Przeczytaj również:

Antyoksydacyjne właściwości zielonej herbaty

Regulujące działanie błonnika

Domowe sposoby na oparzenia


Dodał(a): Małgosia Grygiel , Niedziela 17.06.2012 (aktualizacja: 2012-06-15)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (3)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
oliwka z pestka
jesli sa naprawde upalne dni, to zdecydowanie wole stringi on zwyklych majtek, bo jest mi po prostu chlodniej, oczywiscie nadal obawiam sie o infekcje pochwy, bo stringi jej sluza... dlatego po dniu w stringach, zakladam na noc probiotyk lactovaginal, zeby chronic sie przed szkodliwymi bakteriami i grzybami w pochwie, metoda sie sprawdza:)
Dodano: 2013-07-31 20:16:26 Zgłoś nadużycie
Lena82
Patyczak ja całkowicie zrezygnowałam ze stringów, nawet tych bawełnianych, jak tylko je zakładałam za dwa, trzy dni miałam infekcje bakteryjną, albo grzybiczą. Moja koleżanka tez używa provag żelu, bardzo sobie chwali, mówiła że na odparzenia miejsc intymnych w upału jest rewelacyjny. Koniecznie muszę sobie go kupić, jak chroni przed infekcjami to na pewno z niego skorzystam.
Dodano: 2012-08-21 22:19:51 Zgłoś nadużycie
patyczak
Przestałam nosić bo tak mnie kiedyś odparzyły a nie wiem czy to nie przez nie infekcji intymnej się nabawiłam rok temu na wczasach, dobrze, że miałam ze sobą provag żel, który chroni miejsca intymne przed bakteriami i grzybami i nawilża, nie wiem czy bez niego wtedy dałabym radę - a wy jak radzicie sobie z odparzeniami lub otarciami
Dodano: 2012-08-17 14:18:46 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×