Te filmy skutecznie zniechęcą cię do palenia papierosów

Wiele się mówi o szkodliwości nikotyny, lecz nadal wiele osób tkwi w tym nałogu. Zobaczcie mocne spoty, które przestrzegają przed paleniem papierosów.

Te filmy skutecznie zniechęcą cię do palenia papierosów

Nie od dzisiaj wiadomo, że nic tak dobrze nie działa na człowieka, jak dobry obrazek. Świat odbieramy wzrokowo i często na nic się zdają słowa, podczas kiedy dobra prezentacja graficzna potrafi zdziałać cuda.

Tak też jest w kampaniach antynikotynowych. Wiele się mówi o tym, jak to palenie papierosów szkodzi płodowi, powoduje choroby serca, a także nowotwory. Próbuje się tę wiedzę przekazać za pomocą stosów ulotek i książek, lecz tak naprawdę nie ma co ukrywać, że to właśnie odpowiednie przedstawienie wizualne najwięcej zdziała.

Zobaczcie także: Wskazówki od byłych palaczy

Do tej pory powstało wiele spotów reklamowych, które przestrzegają przed zgubnym działaniem nikotyny, lecz te dwa, które wam przedstawiamy, są wybitnie dosadne. Pokazują m.in. jak się rozwija nowotwór oraz co tak naprawdę wdychamy. Filmy są krótkie i mocno dają do myślenia - oby więcej takich kampanii i coraz mniej palaczy.

Zobaczcie spoty, o których mówimy.Zobaczcie także:Foto: YouTube

Dodał(a): Natalia , Czwartek 02.07.2015 (aktualizacja: 2015-07-03)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar

Zobacz również

×