W grupie łatwiej!

Chciałabyś poprawić swoją kondycję, wzmocnić ciało i zrzucić kilka zbędnych kilogramów, jednak nie masz motywacji? Skorzystaj z treningów grupowych, które skutecznie zachęcają do dalszej aktywności fizycznej.

Katka Stumpfova, mistrzyni Słowacji w tańcach latynoamerykańskich w kolekcji adidas Studio Power
Katka Stumpfova, mistrzyni Słowacji w tańcach latynoamerykańskich w kolekcji adidas Studio Power


Wiele osób ma problemy z wykonywaniem regularnych ćwiczeń. Głównym czynnikiem tego stanu rzeczy jest brak motywacji, który skłaniałby do chociażby 30-minutowej gimnastyki.

Okazuje się, że z każdym rokiem w Polsce wzrasta liczba osób z problemem otyłości oraz bólami kręgosłupa. Siedzący tryb życia, zwłaszcza przy komputerze sprawia, że stale czujemy się zmęczeni i nie mamy ochoty na nic.

Na szczęście są sposoby, dzięki którym odzyskasz entuzjazm i poprawisz swoją kondycję. Zajęcia sportowe w grupie to coś właśnie dla Ciebie. To idealna opcja dla tych wszystkich, którym nie chce się uprawi_MG_3009ret.jpgać sportu solo. Wybór zajęć, podczas których będziesz ćwiczyć z innymi ludźmi pod czujnym okiem trenera  jest naprawdę bardzo duży.

Możesz zdecydować się na energetyczną zumbę, zajęcia fitness (czyli ogólne wzmacnianie całego ciała przy muzyce), siłownię. Możesz również wybrać się na zajęcia karate, judo, a jeżeli zależy Ci na rozciągnięciu ciała połączonym z relaksem i wyciszeniem, koniecznie wybierz się na pilastes lub jogę.

Jeżeli nie lubisz dostosowywać swojego planu dnia do ściśle określonych godzin zajęć, możesz namówić swoją przyjaciółkę lub zabrać kilka koleżanek i wspólnie poćwiczyć. Wybierzcie się do parku pobiegać, na basen lub poćwiczcie w mieszaniu przy muzyce. Taka forma aktywności to nie tylko spalanie i wzmacnianie kondycji, ale również doskonała zabawa, która jeszcze bardziej umocni waszą przyjaźń.

Nie zapomnij o dobraniu odpowiedniego stroju i butów do ćwiczeń. Wygodne obuwie to podstawa udanego treningu. Proponujemy zainwestowanie w bardzo wygodne oraz super modne buty adidas studiopower. Dzięki nim Twój codzienny trening stanie się prawdziwą przyjemnością. A oto przecież chodzi! Dopasowane i naprawdę lekkie znajdziesz również w kolekcji adidas adizero.

Poznaj superlekką kolekcję adidas adizero z jasnymi kolorami i intensywną grafiką!


Dołącz do adidas women all sports team, weź udział w treningach z ambasadorami adidas i wygraj wyjazd na adidas Training Academy w Brazylii. Więcej informacji znajdziesz na: adidas.pl i Facebooku!

Tekst: Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk

W grupie łatwiej!Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Piątek 24.08.2012 (aktualizacja: 2012-08-24)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×