Warto o siebie zadbać!

Już dziś zadbaj o zdrowie, piękny wygląd i dobre samopoczucie. Zapisz się do programu "Dbam o siebie" i kupuj dermokosmetyki z rabatem do 40%!

Warto o siebie zadbać!

Warto o siebie zadbać!


Każda kobieta powinna o siebie dbać. Dzięki dobremu samopoczuciu (związanemu również z ładnym i zadbanym wyglądem) jesteśmy bardziej radosne, otwarte na świat i ludzi, z którymi stykamy się każdego dnia.

Okazuje się, że nie jest to wcale takie trudne. Wystarczy, że poświęcisz zaledwie 30 minut dziennie tylko dla siebie. W tym czasie przygotuj sobie aromatyczną, relaksującą kąpiel, nałóż na twarz maseczkę nawilżającą, a po kąpieli wmasuj w ciało zmysłowo pachnący balsam.

Do stworzenia domowego SPA potrzebne Ci się skuteczne oraz - najlepiej - polecane przed dermatologów kosmetyki. Martwisz się, czy Twój domowy budżet to wytrzyma? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Dzięki programowi "Dbam o siebie" możesz kupować renomowane dermokosmetyki do 40 % taniej!

Jak to zrobić? Wystarczy, że uzupełnisz krótki formularz. Następnie otrzymasz bezpłatnie kartę, dzięki której będziesz mogła robić zakupy po znacznie niższych cenach. Na terenie kraju jest ponad 450 placówek, które honorują kartę. Kosmetyki możesz również zamawiać on-line poprzez stronę www.doz.pl

KLIKNIJ I ZAPISZ SIĘ DO PROGRAMU!

Dodał(a): Emilia Czaczkowska-Bołtromiuk , Środa 21.11.2012 (aktualizacja: 2012-11-22)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×