Ambasadorki adidas inspirują

Wśród gwiazd sportu, które zostały ambasadorkami nowej kolekcji można znaleźć najlepsze atletki z naszej części Europy. Oprócz Polki, kolarki górskiej Mai Włoszczowskiej, twarzą adidas Women została również słowacka tancerka Katarina Štumpfova.

Zawodniczki siatkówki plażowej Kristyna Kolocowa i Marketa Slukova

Zawodniczki siatkówki plażowej Kristyna Kolocowa i Marketa Slukova w kolekcji adidas Supernova

W zespole ambasadorek znalazły się też siatkarki plażowe Markéta Sluková i Kristýna Kolocová, pływaczka Zsuzsana Jakabos i tenisistka Daniela Hantuchova. Wszystkie wymienione sportsmenki wybrane do reprezentowania adidas Women osiągnęły wybitne rezultaty w swoich dyscyplinach. Z całą pewnością ich dokonania będą inspiracją dla wszystkich kobiet, zupełnie jak nowa kolekcja adidas Women.

Katka Stumpfova, mistrzyni Słowacji w tańcach latynoamerykańskich

Katka Stumpfova, mistrzyni Słowacji w tańcach latynoamerykańskich w kolekcji adidas Studio Power

Równocześnie z nową kolekcją rozpoczął się unikalny projekt adidas women all sports team. To otwarta społeczność, do której zaproszona jest każda kobieta, której podoba się idea wspólnego uprawiania sportu. Wierzymy, że posiadanie towarzystwa jest wielką wartością niezależnie od rodzaju preferowanego sportu. Tak uważa m.in. Daniela Hantuchová: "Zdecydowanie wolę pójść na siłownię, gdzie mogę spotkać ludzi, którzy podzielają moją pasję niż ćwiczyć samotnie w domu. Tenis to sport indywidualny i każdego roku spędzam więcej czasu z moim trenerem fitness niż z kimkolwiek innym".

Daniela Hantuchowa, zawodowa tenisistka

Daniela Hantuchowa, zawodowa tenisistka w kolekcji adidas adizero

adidas women all sports team to próba stworzenia globalnej społeczności kobiet, które łączy przede wszystkim jedno – miłość do sportu. Zarówno każda dziewczyna, jak i każda dyscyplina może być częścią adidas women alls ports team. To platforma dająca chętnym okazję do spędzenia większej ilości czasu na aktywności fizycznej, motywowania oraz umożliwiająca poprawienie osiąganych wyników. adidas women all sports team to zorganizowane treningi prowadzone przez profesjonalnych trenerów, sportowców i ambasadorki. Jest kombinacją doświadczenia wyczynowych sportowców z entuzjazmem dziewczyn, które uprawiają sport amatorsko.

gory.jpg

Maja Włoszczowska - kolarka górska

Więcej informacji na temat ambasadorek adidas Women znajdziecie na www.facebook.com/adidaswomen.

Dodał(a): NW , Czwartek 23.08.2012 (aktualizacja: 2014-01-29)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.

Zobacz również

×