Owsianka na dobry początek dnia

Smaczne śniadanie to gwarancja dobrego humoru, a jeśli dodatkowo będzie pełnowartościowe i pożywne będziemy mieli chęć do działania. Taki posiłek zapewnią nam nowe płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie, które są pyszne, pełne naturalnych składników i przede wszystkim – dla całej rodziny.

Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie

Podczas snu nasz organizm musi sprostać wielu wyzwaniom: oczyścić się, odpocząć i zregenerować, dlatego po przebudzeniu potrzebujemy pełnowartościowego posiłku. Wchodząc rano do kuchni z myślą o śniadaniu, warto się dobrze zastanowić, co wybrać, ponieważ nasz dzień zależy od tego, co zjemy. Nowa owsianka NESVITY oferuje aż trzy przepyszne smaki: słodką Wanilię, aromatyczne Jabłko z Cynamonem i Golden Syrup – ulubiony smak Brytyjczyków, który jest zupełną nowością na naszym rynku.

Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie_Wanilia

Pełne ziarno owsa jest cennym źródłem błonnika, który daje poczucie sytości na dłużej, a dla pysznego smaku NESVITY jesteśmy w stanie wstać wcześniej. "Pełnowartościowe śniadanie to najważniejszy posiłek w ciągu dnia, dlatego nie powinniśmy bez niego wychodzić z domu. Dla dzieci ciepła owsianka to nie tylko zastrzyk porannej dawki energii, ale również posiłek bogaty w płatki owsiane i mleko, które są ważnymi elementami ich codziennej diety. Dla dorosłych to nie tylko fantastyczny smak, ale również pewność, że zdrowo zaczynają dzień" – mówi Agnieszka Piskała, specjalista ds. żywienia Nestlé.

Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie_Golden Syrup

W porannym zabieganiu czasem jednak trudno przygotować posiłek dla całej rodziny. Z nowymi płatkami NESVITA nie ma nic prostszego. Są one delikatne i pyszne jak najlepsza owsianka z dzieciństwa, ale ich przygotowanie jest o wiele prostsze i szybsze. Wystarczy wsypać zawartość jednej saszetki do miseczki, zalać ją gorącym mlekiem i chwilę zaczekać, by móc cieszyć się smakiem owsianki wraz z całą rodziną.

Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie_Jabłko z cynamonem

Nowe płatki owsiane NESVITA są dostępne w opakowaniu familijnym, zawierającym 10 porcji (saszetek). To produkt idealny na rodzinne śniadanie. A czy można lepiej zacząć dzień, niż przy wspólnym stole z najbliższymi?


Płatki owsiane NESVITA Naturalnie na śniadanie dostępne są w trzech smakach: Golden Syrup, Jabłko z cynamonem i Wanilia. Sugerowana cena kartonika zawierającego 10 saszetek/35 gram to ok. 9,90 zł.Dodał(a): Małgorzata Piguła , Środa 15.02.2012 (aktualizacja: 2012-03-01)
Ocena:

Dodaj komentarz

Wszystkie komentarze (1)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
bahamiller
uwielbiam nesvite a szczególnie truskawkową :)
Dodano: 2012-03-18 17:00:53 Zgłoś nadużycie

Zobacz również

×